Liikmed


Aarsalu Alo maal
5698 7213
alo@motiivstuudio.ee

Aleksejeva Marina maal
733 3394 / 557 7701

Allsalu Vano maal
734 4692 / 513 0555
vano@kunstikeskus.ee
http://www.kunstikeskus.ee/vano

Allik Peeter maal, graafika
5695 3525
peeterallik@hotmail.com
http://web.zone.ee/peeterallik/index.html

Amberg Reet kujundus

Arrak Piibe maal
740 0211 / 5804 1085

Asmer Kadri kunstiteadus
529 9994
kadri.asmer@gmail.com

Bachman Kristjan alias Bach Babach
maal
564 2871
bach.babach@gmail.com

Eensalu Jaanus graafiline disain
502 4565
photodesign@hot.ee

Eesmaa Eve graafika
5566 1166
eve.eesmaa@artcol.ee
https://eve.ninata.ga/

Ehmann Liivi kujundus
733 3315 / 551 2115
ehmann@artcol.ee

Eiche Kaisa foto
510 5575
kaisa.eiche@gmail.com

Einasto Ülle kujundus

Eller Ahto maal
5558 7166
ahto.eller@gmail.com

Eplik Eike skulptuur
5691 0857
oravoravorav@gmail.com

Ereb Rein maal
774 9493
rein.ereb@gmail.com
http://www.hot.ee/ereb

Fjodorov Viktor maal
5810 2977

Freiberg Niina 5566 3865
nfreiberg@icloud.com

Gailit Evi maal
552 1842
evig@hot.ee

Grigor Indrek kunstiteadus
5559 1425
indrekgrigor@gmail.com
http://indrekgrigor.com

Gulk Albert maal
5597 5453
albertgulk@hotmail.com
http://www.kursiart.com/albert.htm

Haas Indrek tänavakunst
5569 6970
vonbombltd@gmail.com
http://vonbomb.blogspot.com

Hõbemäe Anna maal
5805 2337
anna.hobemae@gmail.com
http://artofanna.weebly.com/

Härm Lilian maal
433 5569

Jakobsoo Vaike tekstiil
742 8582

Johanson Pille maal
pille@johanson.ee
pillejohanson@weebly.com

Juhkov Edgar maal
5563 4073
ejuhkov@gmail.com
http://www.juhkov.com

Kadak Bruno skulptuur
511 1126
bruno.kadak@gmail.com

Kalde Kalli maal
554 3922
kalli.kalde@gmail.com
kalli.kalde.eu

Karm Elje kujundus
ekarm@hot.ee

Kaselaan Jass skulptuur
553 2524
jass.kaselaan@gmail.com

Kasemaa Markus maal
511 7148
markus@art.ee
http://www.art.ee/markus

Kasemaa Saskia maal
742 1536 / 5690 3290
saskiakasemaa@gmail.com

Kats Madis foto
5561 7283
madis.katz@gmail.com

Kittus Esti teatrikunst
5662 9357
esti17@gmail.com

Kivaste Jaanus multimeedia
5399 4864
kiwa@nihe.ee
http://www.kiwanoid.com

Konrad Mägi Ateljee Selts evi.tuvikene@gmail.com martti@edd.ee

Klemmer Veiko maal
veiko.klemmer@gmail.com
veikoklemmer.wordpress.com

Koppel Liive maal
521 6978
liivekoppel@gmail.com

Kriisa Tõnis keraamika
5553 5111
gamba_t6@yahoo.com

Krivonogova Irina maal
5835 7574
irina156@mail.ee

Krosmann Peeter maal
5669 9565
peeter@art.tartu.ee

Kruusamäe Ilmar maal
5695 3531
ilmar.kruusamae@gmail.com
http://kursiart.com/ilmar.htm#

Kruuv Imbi tekstiil
5343 3396
imbi.kruuv@artcol.ee

Kudisiim Inge graafika
742 0981
ingekudisiim@gmail.com

Kullerkupp Piret maal
5565 9335
kullerkupp.piret@gmail.com
http://www.piretkullerkupp.com

Kuus Artur graafika
511 1825
artur.kuus@postimees.ee
makett.ee

Kuus Tiina maal
graafika
5346 2871
tiinakm@hot.ee

Kõljalg Marie maal
5661 5644
marie.koljalg@gmail.com
http://www.mariekoljalg.com

Kähr Heiki maal
507 0277
heiki.kahr@gmail.com

Kütt Kalju graafika
5635 7319
kaljukytt@gmail.com

Küüts Lembit maal
5648 0099
lambitkyyts@hot.ee

Lahti Tapio-Markku kujundus

Laidla Külli tekstiil
742 4295

Leis Heikki hüperrealistlik joonistus/foto/skulptuur
5666 1897
heikkileis@gmail.com
http://www.heikkileis.ee

Lepik Sandra alias Ruudu Rahumaru
foto
5628 5674
ruudusandra@gmail.com

Leppik Mati maal
740 6377 / 502 9562
mati.leppik.1@gmail.com

Liiv Jane maal
748 4525 / 553 2205
jane@erm.ee

Liivat Lola maal
655 4725 / 520 3331
lola.liivat@gmail.com

Loid-Kudu Helina maal
517 0071
helinaloid@gmail.com

Lokk Margus 5657 6696
mlokk55@hotmail.com

Loo Epp maal
534 5179
epp.pilv@mail.ee

Luik Jaan skulptuur
5555 4187
jluik@hot.ee
http://www.hot.ee/jluik

Luik Kaie maal
5621 5088
luik88@gmail.com

Lõhmus Eda maal
5665 3435
eda@edaade.com
http://www.edaade.com

Maantoa Rein graafika
748 5654 / 506 2185
reinmaantoa@hot.ee

Maantoa Rutt nahk
748 5654 / 5557 2499
rutt.maantoa@artcol.ee

Maidla Ove foto
510 0179
ovek99@gmail.com

Marran Jüri maal
742 7136 / 5648 9276
marranster@gmail.com

Meinart Margus maal
733 3932 / 5624 3944
margusmeinart@gmail.com
http://www.meinart.ee

Mihhalevitš Boris graafika

Mikelsaar Elo-Mai maal
5672 5007
elomai.mikelsaar@gmail.com
elomai.wordpress.com

Mikkel Maanus keraamika
551 8841
maanus.mikkel@mail.ee

Moss Rauno Thomas maal
742 5358 / 522 9737
rauno.moss@ut.ee

Muradyan Vahram illustraator/interdistsiplinaarne kunstnik
mail@vahrammuradyan.com
http://www.vahrammuradyan.com

Mustonen Eva tekstiil
5558 7981
mustonen.eva@gmail.com

Münt Meiu maal
748 3222 / 517 3939
meiumynt@gmail.com
meiu.future.ee/

Mürk Toomas maal
733 3394 / 551 1384
jaam@hot.ee

Naadel Marika maal
graafika
5344 1304
marika.naadel@ut.ee

Neeme Riina maal
5347 0785
riina.neeme@mail.ee

Netchvolodov Gleb 5684 4088
gsnetch@gmail.com
http://gsnetch.wix.com/illustrangers

Netšvolodov Stanislav metall
748 1207 / 5366 2826
sdnetch@gmail.com

Nikopensius Kadri maal
5561 3397
kadri.nikopensius@gmail.com
http://kadrinikopensius.com

Norralt Iti graafika
5632 3011 / 5333 4735
itinorralt@hotmail.com

Nurk Kaire maal
520 0625
kairenurk1960@gmail.com

Nõmmela Mari kunstiteadus
742 2783 / 5695 9133
marinommela@hotmail.com

Nõmmik Maarja maal
5667 0922
maarjanommik@gmail.com

Oolberg Taavi illustratsioon
thecrey@yahoo.com
https://www.behance.net/oolberg

Orav Merike maal
520 8991
merike.o@hotmail.com

Paap Ülle maal
745 2611

Paberit Tõnis skulptuur
5373 4185

Pajos Priit maal
734 8886 / 552 3629
priit@pajosart.com
http://www.hot.ee/varjukylg/

Pangsepp Priit maal
439 4117 / 5628 4120
priit.pangsepp@eesti.ee
http://www.matti.ee/~pangsepp/

Parhomenko Leili kunstiteadus
734 4587 / 5665 0591
leili.parhomenko@gmail.com

Paris Helle-Reet maal
734 1828 / 507 8654
helle.paris@artcol.ee

Parmasto Anne maal
646 1837 / 5007 2608
anne.pamasto@mail.ee

Pedak Erika tekstiil
731 4075 / 5665 6775
erika.pedak@gmail.com

Peegel Andrus graafika
501 5424
andrus.peegel@gmail.com

Petersen Per William maal
674 1380
idesign@pwp.dk

Petersen Sirje maal
5566 6205
sirjepetersen@gmail.com
http://www.sirje.com

Plats Marja-Liisa foto,graafika
5344 9983
marjaplats@gmail.com

Proosa Alan foto+C121
5568 9926
alan.proosa@gmail.com

Puhvel Tuuli maal
7428561 / 520 6228
tuuli.puhvel@artcol.ee

Pukk Laine graafika
734 3773 / 5349 0649

Punga Jaan maal
734 4899
jaan.punga@ut.ee

Põld Laura maal
5808 1531
pold.laura@mail.com
http://www.laurapold.com

Põldroos Enn maal
5615 2504
poldroos@gmail.com
http://www.poldroos.eu

Rahusoo Lea keraamika
738 0555 / 5669 9451
lea@keraamika.ee
http://www.leakeraamika.ee

Raidma-Suumann Kersti keraamika
742 7569

Rander Tanel
5667 8729
tanelr@hotmail.com

Rannast Märt skulptuur
5343 7377
martrannast@gmail.com

Rattus Kersti maal
528 5369
kersti.rattus@ut.ee

Roots Fideelia-Signe maal
740 0310 / 5380 3081
fideelia@future.ee
fideelia.future.ee

Roots Katrin maal
5673 5466
katrin.roots@gmail.ee

Rudanovski Anne skulptuur
5557 2500
raa@hot.ee

Ruus Martti maal
551 8919
martti@edd.ee

Saag Sven maal
670 1717 / 569 7818
svensaag@yahoo.com

Sahrman Raine Anton metall
raine.a.sahrman@net.fi

Salumaa Evelin maal
huupihuupi@gmail.com
http://www.huupi.com

Sasi Katrin nahk
738 1391
katrin.sasi@luts.ee

Sepp Reet maal
748 5844

Seppet Ahti skulptuur
742 4362 / 5191 5049
ahtiseppet@hot.ee

Serglov Virve graafika
5662 5990
virvusk@gmail.com

Soopalu Henn maal
5553 8771

Suitso Külli maal
mail@kylli.dk
http://www.hot.ee/k/kyllisuitso/

Suumann Imat maal
742 7569 / 5552 7643
http://kursiart.com/imat.htm

Suurmets Kuura Maret
maal
58143142
maretkuura@gmail.com

Suvi Robert maal
5660 1023
rsuvi47@gmail.com

Särev-Kolk Ulve maal

Šestakov Boris maal
453 6655 / 506 8484
boris.sh@mail.ee

Šestakov Jüri maal
742 7921 / 523 2906

Šestakova-Karu Kaie maal
731 0011 / 5558 4564
kaie16@hot.ee

Zelenova, Ekaterina maal 5883 0495
prenom@bk.ru

Zolotko Jevgeni skulptuur
5595 0520
jevgeniz@gmail.com

Zoova Jasper 5843 1951
jasper.zoova@gmail.com

Talvistu Peeter kuraator
5650 7782
talvistu@gmail.com

Tamm Hando maal
5567 4684
tammhando@gmail.com

Tammela Pille maal
5557 2797
pille.tammela@mail.ee

Taniloo Endel-Eduard skulptuur
738 8034

Tartu Kunstikool 733 0570 kunstikool@art.tartu.ee
http://www.art.tartu.ee/

Tedresaar Edgar maal
504 4702
tedresaar@hotmail.com
edgartedresaar.wordpress.com

Tegova Enn maal
738 0308 / 551 8344
enntegova39@gmail.com

Toompere Markus
5556 7464
markustoompere@kunstimaja.ee

Toompere Rait kunstiteadus
512 7254

Toots Timo lists@timo.ee
http://ww.timo.ee

Tuksam Heli maal
748 7621 / 508 6711
heli.tuksam@artcol.ee

Tuul Alar maal
5197 9722
alar.tuul@gmail.com
http://www.artmajeur.com/tuul

Tuuling Maris maal
maristuuling@gmail.com

Tuvikene Küllike moekunst
505 1950
kyllike@tuvikene.ee

Vaher Martin graafika
5374 5877
vahermrtn@gmail.com

Vasar Anne maal, vitraaz
5698 3275
anne.vasar@hot.ee

Veski Piret keraamika
744 1345

Villem Marju maal
5333 3203
marjuvillem@gmail.com

Vītoliņš Andris maal
andris@vitolins.lv
http://www.vitolins.lv/

Volk Robert skulptuur
53983078

Vool Udo metall
7992138 / 518 7376

Vulla Kaarel maal
623 9783 / 5567 9796
kvulla@gmail.com

Õun Mats teatrikunst

Ümar Meedi keraamika
773 9212